Budowanie/udostępnianie zaplecza SEO - zaproszenie do oferty, cena

WAŻNE: *Oferta ograniczona ilościowo - tylko dla pierwszych kilkunastu klientów (nie jestem w stanie panować na kilkuset stronami)

Zaplecze pozycjonerskie SEO to podstawa każdego poważnego pozycjonowania. Generalnie polega na tym, by zbudować i powiązać ze sobą jak najwięcej stron tematycznie związanych z nasza stroną główną, która pozycjonujemy.

W swojej ofercie proponuję, to co poniżej. Oferta jest skierowana dla tych osób, które pozycjonowanie swoich stron/sklepów pozostawili na swojej głowie nie delegując tego żadnej innej firmie. Tylko pomyśl, wykupisz u mnie pakiet 5 linków na 5 zapleczach tematycznych, u kogoś innego zrobisz to samo, dodatkowo sam zadbasz o kilka stron zapleczowych no i gotowe - kilkadziesiąt - całkiem wartościowych pozycjonowanych stron z róznych domen i róznych adresów IP linkuje do Twojej strony. Nie o to przypadkiem chodzi w pozycjonowaniu? - nie ilość a jakość ma się liczyć.

Zgodne z wytycznymi?
Linki do ciebie maja prowadzić ze stron tematycznych i mają być czymś wiecej niż tylko linki dla pozycjonowania, mają być linkami przynoszącymi wartość dla użytkownika - nawet na blogu google można o tym przeczytać!!! Przeczytaj i sam zdecyduj!


Udostępniam swoje zaplecze zbudowane w swoim imieniu:
  • Korzystam ze swoich serwerów i darmowych usług, buduję zaplecze specjalnie pod Twoją tematykę, lub wykorzystuję już zbudowane zaplecze pod podobna tematykę.
  • Utrzymuję i pozycjonuje strony i podstrony z linkami do Twojej strony na swoim zapleczu.
  • Na zapleczu nie ma żadnych systemów wymiany linków. Robię wszystko by strona wyglądała jak najbardziej naturalnie - mam głowę pełną pomysłów.
  • Zaplecze takie ma kilka ważnych plusów: nie opłacasz żadnych hostingów czy też domen, ani też nie dbasz o to by coś się tam pojawiało ponadto co podobno ważne zyskasz linki z wielu domen i wielu adresów IP.
  • Opłacasz abonamentem linki na zapleczu (100 zł plus vat/1 zaplecze na poł roku przy minium 5 zapleczach razem 500 plus vat za pierwsze pół roku, późniejsze przedłużenie 250 zł/kolejne pół roku). Dlaczego 250 zł co pół roku a nie 500 zł co rok? Chcę być wobec ciebie uczciwy - nie daję ci gwarancji że moje zaplecze nie wyleci z indeksu (lub nie zostanie na dłużej zaindeksowane w porzypadku nowych stron), a co wtedy? Wtedy siła linków spadnie, dlatego też dobrze jest to co jakiś czas sprawdzać - choćby co te pół roku.
  • Dlaczego tak tanio? Musisz się liczyć, że tak zbudowane, utrzymywane i pozycjonowane zaplecze wykorzystuję też w innych celach - robię wszystko by strona wygladała na stronę, a nie na zaplecze. Dla innnych to zaplecze - dla mnie to stronka postawiona w innym celu!
  • Możesz swobodnie to traktować jako wykupienie reklamy na moich stronach. Moge ci praktycznie gwarantować, że tak własnie jest ludzie odwiedzający mój serwis mogą trafić takze na twój i być zainteresowani Twoją ofertą.
W każdym razie musisz wiedziec jedno, przy budowaniu stron zapleczowych kieruję sie tylko tematyką. Jedna strona będzie wyglądała na stronę zrobioną przez początkującego webmastera inna jak strona zrobiona przez profesjonalistę. No ale właśnie o to w tym chodzi :) - by linki do Twojej strony pochodziły z różnych stron :) Staram się aby w pakiecie 5 linków nie było dwóch podobnych stron, pomysłów zawsze kilka w glowie znajdę.
W każdym razie porównaj sobie... znajdź stronę o tematyce zbliżonej do Twojej, spróbuj na niej legalnie (faktura/umowa) zakupić link taniej niż 5-6 zł (netto)/m-c. Teraz zrób to samo jeszcze 4 razy. Jeśli Ci się uda to zrobić w ciągu kilku minut znaczy, że moja oferta jest do bani...

U mnie płacisz raz, a strony masz gotowe w ciągu tygodnia (w przybliżeniu w zależności od okoliczności, o czym zostaniesz poinformowany).

Aha... żeby nie było, że kupujesz jakiegoś kota w worku!!! Najpierw przedstawiam strony potem płacisz jeśli je zaakceptujesz!!!
W sprawie usługi skontaktuj się ze mną: tutaj
UWAGI:
*Oferta ograniczona ilościowo - tylko dla pierwszych kilkunastu klientów (nie jestem w stanie panować na kilkuset stronami)
*Zastrzegam sobie prawo do odmowy bez podania przyczyny z różnych względów, mogę być np strasznie zawalony pracą.
*Z biegiem czasu ceny mogą ulec zmianie, ale na dana chwilę nic nie planuję.
*W razie gdyby jakies zaplecze przestało istnieć w okresie abonemntu z jakichs niewyjasnionych bliżej przyczyn, na jego miejsce wkładam Twój link do końca abonamentu na dwa inne dodatkowe zaplecza.
Zapraszam takze na nasza nową stronę. Wszelkie prawa zastrzeżone.